Magazynier/Kontroler jakości

Bielany Wrocławskie

Więcej o ofercie

Szukasz prostej, niewymagającej doświadczenia pracy? Być może stawiasz swoje pierwsze kroki zawodowe? Mamy dla Ciebie ofertę przy obsłudze zwrotów z odzieżowego sklepu internetowego! Oferta przeznaczona także dla osób bez znajomości języka polskiego!

Co oferujemy?

  • Stałą stawkę godzinową + premię wydajnościową (w sumie aż do 36 zł/h brutto)
  • Aż 2000 zł za polecenie znajomego do pracy!
  • karta Multisport, opieka medyczna Luxmed
  • Zapewniony dojazd z trzech przystanków we Wrocławiu: Plac Jana Pawła II, Hallera, Partynice
  • Zmiany dzienne lub nocne do wyboru (6:00 – 18:00 lub 18:00 – 6:00), 4 – 6 zmian w tygodniu

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości zwrotów ze sklepu internetowego (odzież, dodatki)
  • Pakowanie paczek do kartonów
  • Przewożenie kartonów za pomocą wózka ręcznego
  • Skanowanie paczek

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie, Darmowy transport, Dofinansowanie do studiów, Szkolenia

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish