Pracownik wsparcia produkcji

Biskupice Podgórne

Więcej o ofercie

Dołącz do nas jako pracownik wsparcia produkcji – przenoszenia, ładowania i pakowania baterii do samochodów elektrycznych!

Co oferujemy?

  • Elastyczny grafik: Pracujesz 4 dni w tygodniu po 12 godzin – sam wybierasz zmiany dzienne lub nocne;
  • Stawkę od 28,10 zł na godzinę, która wzrasta, jeśli wybierzesz zmiany nocne lub weekendowe.
  • Premia: od 300 zł miesięcznie!
  • Aż do 2000 zł za polecenie znajomego do pracy!
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia:Praca w dynamicznie rozwijającej się branży samochodów elektrycznych!
  • Bezpłatny transport do i z pracy z 6 lokalizacji we Wrocławiu: EPI, Hallera, Partynice, Most Grunwaldzki, Plac Jana Pawła II, Bajana

Twój zakres obowiązków

  • Przenoszenie komponentów (baterie do samochodów elektrycznych)
  • Ładowanie i rozładowywanie baterii
  • Pakowanie

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym
  • Dobrej kondycji fizycznej

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie, Darmowy transport, Dofinansowanie do studiów, Szkolenia

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish