Oferty specjalistyczne

Automatyk

Namysłów

Więcej o ofercie

Jeżeli aktualnie poszukujesz nowej pracy – nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do QSense i pracuj jako automatyk.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7500 – 9000 zł brutto miesięcznie – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość skorzystania z benefitów, m. in. zniżek na studia, karty Multisport i opieki medycznej Luxmed
  • Atrakcyjny system poleceń – aż 2000 zł za każdą osobę poleconą na nasz dowolny projekt!

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń (usuwanie awarii, analiza przyczyn pierwotnych, remonty i prewencja, modyfikacje, itd.)
  • Planowanie i nadzór działań konserwacyjnych i remontowych na obszarze linii rozlewniczych i działów produkcyjnych
  • Działania zwiększające efektywność procesów oraz ciągłą poprawę bezpieczeństwa na stanowiskach pracy w przypisanym obszarze działania

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych oraz automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie na stanowisku elektronika lub automatyka (min. 2 lata)
  • Umiejętność analizy pracy maszyn i czytania dokumentacji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i stałym dozorze

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish