Oferty specjalistyczne

Operator prasy progresywnej

Stanowice

Więcej o ofercie

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora prasy progresywnej.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie na poziomie 6000 – 8000 zł brutto miesięcznie – w zależności od doświadczenia
  • Dodatkowy system bonusowy, miesięczne premie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prasy – programowanie i załadunek maszyny, przezbrajanie
  • Kontrola jakości gotowego produktu (obsługa narzędzi pomiarowych)
  • Obsługa wózka widłowego (dostarczanie materiału do maszyny)

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy – warunek konieczny
  • Doświadczenie przy obsłudze prasy/wtryskarki
  • Mile widziane będą uprawnienia UDT na suwnice (pomożemy również w ich wyrobieniu)
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish