Oferty specjalistyczne

Technik jakości

Środa Śląska

Więcej o ofercie

Dołącz do QSense i pracuj z nami jako technik jakości!

Co oferujemy?

  • Stawkę 28,10 – 31 zł/h ( + dodatki za pracę w godzinach nocnych)
  • Za polecenie kolegi lub koleżanki dostaniesz od nas aż 2000 zł!
  • Pakiet benefitów – m.in. kartę Multisport i opiekę medyczną Luxmed

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola etykiet i kodów QR na wyprodukowanych elementach
  • Kalibracja urządzeń drukujących
  • Naklejanie właściwych etykiet

Nasze wymagania

  • Przestrzeganie i zachowanie zasad jakości i wymaganych norm
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish