Ofertas especializadas

Automatyk

Namysłów

Más información sobre la oferta

Jeżeli aktualnie poszukujesz nowej pracy – nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do QSense i pracuj jako automatyk.

¿Qué ofrecemos?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7500 – 9000 zł brutto miesięcznie – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość skorzystania z benefitów, m. in. zniżek na studia, karty Multisport i opieki medycznej Luxmed
  • Atrakcyjny system poleceń – aż 2000 zł za każdą osobę poleconą na nasz dowolny projekt!

Sus responsabilidades

  • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń (usuwanie awarii, analiza przyczyn pierwotnych, remonty i prewencja, modyfikacje, itd.)
  • Planowanie i nadzór działań konserwacyjnych i remontowych na obszarze linii rozlewniczych i działów produkcyjnych
  • Działania zwiększające efektywność procesów oraz ciągłą poprawę bezpieczeństwa na stanowiskach pracy w przypisanym obszarze działania

Nuestras exigencias

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych oraz automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie na stanowisku elektronika lub automatyka (min. 2 lata)
  • Umiejętność analizy pracy maszyn i czytania dokumentacji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i stałym dozorze

¡Inscríbete ya!

    CV

    *Al presentar su candidatura consiente el tratamiento de sus datos personales con fines de contratación, de conformidad con el artículo 6, apartado 1, letra C, del RODO. El administrador de sus datos personales es QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. con domicilio social en la calle 81 /206 Żmigrodzka, 51-130 Wrocław. En cumplimiento de la obligación de información prevista en el Reglamento (UE) 2016/679 del Parlamento Europeo y del Consejo, de 27 de abril de 2016, relativo a la protección de las personas físicas en lo que respecta al tratamiento de datos personales (RODO), se ha publicado información detallada sobre el tratamiento de sus datos personales en http://qsense.pl/.

    Beneficios

    Luxmed, Multideporte

    ¿Cómo es el proceso de contratación?

    Todas las ofertas de empleo

    ¿Una oferta que no cumple sus expectativas? ¡No hay problema! Consulte todas las ofertas de empleo de QSense y presente su candidatura hoy mismo. Esperamos recibir tu CV.

    es_ESSpanish