Ofertas especializadas

Mecánico de coches

Gliwice

Más información sobre la oferta

Dołącz do nas jako mechanik samochodowy i pracuj dla najlepszych!

¿Qué ofrecemos?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed, karta Multideporte
  • Profesjonalne wdrożenie w pierwszych dniach pracy

Sus responsabilidades

  • Diagnostyka i naprawa usterek mechanicznych oraz elektromechanicznych w samochodach
  • Wykonywanie napraw zgodnie z ustalonymi standardami firmy

Nuestras exigencias

  • Wykształcenie techniczne – zawodowe (mechanik samochodowy / elektromechanik lub pokrewne)
  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektromechaniki
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole

¡Inscríbete ya!

    CV

    *Al presentar su candidatura consiente el tratamiento de sus datos personales con fines de contratación, de conformidad con el artículo 6, apartado 1, letra C, del RODO. El administrador de sus datos personales es QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. con domicilio social en la calle 81 /206 Żmigrodzka, 51-130 Wrocław. En cumplimiento de la obligación de información prevista en el Reglamento (UE) 2016/679 del Parlamento Europeo y del Consejo, de 27 de abril de 2016, relativo a la protección de las personas físicas en lo que respecta al tratamiento de datos personales (RODO), se ha publicado información detallada sobre el tratamiento de sus datos personales en http://qsense.pl/.

    Beneficios

    Luxmed, Multideporte

    ¿Cómo es el proceso de contratación?

    Todas las ofertas de empleo

    ¿Una oferta que no cumple sus expectativas? ¡No hay problema! Consulte todas las ofertas de empleo de QSense y presente su candidatura hoy mismo. Esperamos recibir tu CV.

    es_ESSpanish