Oferty specjalistyczne

Elektryk/Elektromonter

Legnica

Więcej o ofercie

Poszukujesz stabilnej pracy? Posiadasz uprawnienia SEP i chcesz rozpocząć lub rozwijać swoją ścieżkę w zawodzie elektryka? Dołącz do QSense! Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryk/elektromonter.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie na poziomie 5500 – 7500 zł miesięcznie brutto – w zależności od Twojego doświadczenia. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – Ty wybierasz!
  • Gwarancję stabilnej pracy i możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę
  • Opiekę medyczną Luxmed, kartę Multisport, zniżki na studia w WSB
  • Program poleceń pracowniczych – aż 2000 zł za polecenie znajomego!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza problemów technicznych, diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw, przygotowywanie specyfikacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii i napraw

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP Gr I-„E” do 1kV – warunek konieczny
  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki, umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish