Produkcja

Kontroler jakości ze spawaniem TIG 141

Wiechlice

Więcej o ofercie

Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia spawacza TIG i rozpocząć z nami współpracę w zawodzie – doskonale trafiłeś! Aplikuj na stanowisko kontrolera jakości z elementami spawania (ewentualne poprawki kontrolowanych elementów).

Co oferujemy?

  • możliwość odbycia kursu spawania metodą TIG 141
  • stawkę podstawową 5000 – 6500 zł bruttow zależności od doświadczenia;
  • umowę o pracę;
  • do 300 złdofinansowania do transportu;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 (docelowo system zmianowy);
  • kartę Multisport, opiekę medyczną Luxmed

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości spoin elementów stalowych
  • ewentualne poprawki spawalnicze

Nasze wymagania

  • uprawnienia spawalnicze TIG141 lub gotowość do ich uzyskania
  • komunikatywna znajomość języka polskiego

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish