Pakowaczka/Operatorka maszyn

Oleśnica

Więcej o ofercie

Dla klienta z branży produkcyjnej poszukujemy operatorek maszyn – pakowaczek.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe i dodatkową premię stażową
  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego – kantyna + catering na dziennej zmianie, szatnia.

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie plastikowych oraz papierowych opakowań
  • Kontrola jakości wyrobu
  • Współpraca w obrębie działu oraz z innymi działami celem osiągnięcia optymalnej pracy maszyny

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowości do jej wyrobienia
  • Sumienność i uważność

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie http://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    Benefity

    Luxmed, Multisport, Bonus za polecenie

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Wszystkie oferty pracy

    Oferta nie spełnia twoich oczekiwań? Nic nie szkodzi! Zobacz wszystkie oferty pracy QSense i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Twoje CV.

    pl_PLPolish